Visa veida biroja tehnikas tirdzniecība un noma

Piedāvājam plašu biroja tehnikas klāstu ar izdevīgiem iegādes un nomas nosacījumiem, piemeklējot Jūsu vajadzībām atbilstošākās iekārtas ar augstiem kvalitātes rādītājiem un zemām izdrukas izmaksām.


Apkalpojam klientus visā Latvijas teritorijā.

Biroja tehnikas noma – ērti un izdevīgi! Kā tas notiek?

Viens

Iekārtas izvēle

Balstoties uz klienta vajadzībām tiek piemeklēta piemērotākā iekārta ar atbilstošu tehnisko specifikāciju un funkciju konfigurāciju veiksmīga biroja darba nodrošināšanai.

Divi

Uzstādīšana

Iekārta tiek nogādāta uz klienta biroju, uzstādīta un sagatavota darbam. Nepieciešamības gadījumā uz vietas tiek veikta darbinieku apmācība daram ar biroja tehniku.

Tris

Apkalpošana

Attālinātais iekārtas monitorings ļauj sekot līdzi iekārtas noslodzei, lai savlaicīgi veiktu iekārtas apkopi, un mēneša beigās tiek izrakstīts rēķins tikai par reālo iekārtas lietojumu.

Populārākā nomas iekārta:
Konica Minolta C220

Daudzfunkcionālā iekārta apvieno sevī jaunākās augstas veikspējas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt nemainīgu drukāšanas ātrumu neatkarīgi no drukājamā materiāla krāsas. Tai ir mūsdienīgs un funkcionāls dizains, kas darbu ar to padara neparasti ērtu un patīkamu.

Nomas maksa mēnesī:

€35

+PVN


Nomai piedāvātā biroja tehnika

Citi pakalpojumi

Piegāde

Pasūtījumam virs 40 EUR preču piegāde Rīgas teritorijā tiek nodrošināta BEZ MAKSAS.

Pasūtījumam zem 40 EUR preču piegādei Rīgas teritorijā tiek noteikta maksa 6 EUR.

Preču piegādes izmaksas un termiņi Latvijas teritorijā tiek saskaņoti ar menedžeri.

Steidzamie pasūtījumi tiek saskaņoti ar menedžeri.

Lieliskākais biroja serviss, ar kādu nācies saskarties! Visvairāk pārsteidza nomāto iekārtu daudzfunkcionalitāte, kā arī TBT Grupas speciālistu atsaucība.

Janis Rēdiņš, SIA Kibertelpa
Konica Minolta Canon Hp Sharp Dell